Yasal Uyarı

Son Güncelleme: 12 Haziran 2018

https://www.ballstadomega3.com.tr web sitesi ve Ballstad mobil uygulamasında (“Hizmet”) yer alan bilgiler sadece genel bilgi amaçlıdır.

Ballstad Gıda Ürünleri Ticaret A.Ş Hizmete ilişkin içeriklerde hata veya eksiklik konusunda herhangi bir yükümlülük üstlenmemektedir.

Sözleşmenin ihlali, ihmal veya diğer yasadışı fiiller kapsamında olması fark etmeksizin Ballstad Gıda Ürünleri Ticaret A.Ş hiçbir koşulda, Hizmetin veya Hizmet içeriklerinin kullanımından doğan veya bunlarla ilişkili olarak ortaya çıkan özel, doğrudan, dolaylı, sonuçsal veya tesadüfi zararlardan sorumlu olmayacaktır. Ballstad Gıda Ürünleri Ticaret A.Ş, dilediği zaman, ön bildirimde bulunmaksızın Hizmet içeriğine ekleme yapma çıkarma yapma veya değişiklik yapma haklarını saklı tutar.

Hizmetlerin virüs veya diğer zararlı unsurlardan arınmış olacağını garanti etmemektedir.

Fitness’a ilişkin Yasal Uyarı

Hizmet, sağlık, fitness ve beslenme bilgilerini sunar ve sadece eğitim amaçlı tasarlanmıştır. Bu bilgileri, profesyonel tıbbi danışmanlık, tanı veya tedavi alternatifi olarak düşünmemeli veya bunların yerine koymamalısınız.  Sağlığınızla ilgili herhangi bir endişeniz veya sorunuz varsa, her zaman bir doktor veya başka bir sağlık uzmanına danışmalısınız.

Hizmet kapsamında okuyacaklarınız nedeniyle sağlık uzmanınızdan tıbbi veya sağlıkla ilgili tavsiyeleri almayı ihmal etmeyiniz, bu tür davranışlardan kaçınınız veya bu tür sağlık hizmeti almakta gecikmeyiniz. Hizmet kapsamında sunulan bilgilerin kullanımı sadece sizin kendi sorumluluğunuzdadır.

Yabancı linkler hakkında Yasal Uyarı

https://www.ballstadomega3.com.tr web sitesi ve Ballstad mobil uygulaması, Ballstad Gıda Ürünleri Ticaret A.Ş tarafından sağlanmayan veya sürdürülmeyen veya herhangi bir şekilde Ballstad Gıda Ürünleri Ticaret A.Ş ile bağlantılı olmayan yabancı web sitelerine linkler verebilir.

Lütfen Ballstad Gıda Ürünleri Ticaret A.Ş’nin, bu yabancı web sitelerine ilişkin bilgilerin doğruluğunu, bağlantısını, güncelliğini veya eksiksizliğini garanti etmediğini göz önünde bulundurunuz.