Vizyonumuz ve Değerlerimiz

Vizyon
Günlük Ballstad Omega-3’ün alımı daha sağlıklı ve daha iyi bir yaşam sağlar. Omega-3’ün sağlık yararları hakkındaki bilgilerimizi paylaşarak, takipçilerimizi hayatlarında olumlu değişiklikler yapmaya teşvik ediyoruz. Hayatınızı daha iyi bir şekilde değiştirebileceğinizi ve gerçek potansiyelinize ulaşabileceğinizi düşünüyoruz.
Değerler
Değerlerimiz, yaptığımız her şeyin temeli olan çekirdektir. Yaptığımız her şeye yansırlar.
Hayata ilham veren
İnsanları daha sağlıklı bir yaşam tarzı yaşamaya, potansiyellerini en üst düzeye çıkarmaya ve başkalarına ilham vermeye teşvik ediyoruz.
Olumlu değişim
İnsanların hayatlarını değiştirebileceğine ve kendilerinin daha sağlıklı versiyonlarına dönüşebileceğine inanıyoruz.
Bilgi, motivasyon ve harika ürünler sayesinde bu değişikliği yapmaları için onlara yardımcı olacağız. Her seferinde bir kişiyi değiştirerek, daha iyi bir yaşam kalitesi ile daha sağlıklı bir yaşam sunarak, sonunda dünyayı değiştireceğiz.
Bilgi
Omega-3’ün faydaları iyi belgelenmiştir. Nesnel olan belgelere ve çalışmalara erişim sağlıyoruz. Hayal değil gerçekler sunuyoruz.
Ulaşılabilir
Kullanıcılarımıza ürünlerimize kolay erişim sağlamak için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. Kullanıcı dostu bir e-ticaret çözümü ve esnek teslimat seçenekleri ile müşterilerimiz için ürünlerimize kolay erişim sağlıyoruz.

Çevre dostu
Arctic çemberinin diğer tarafında güzel Lofoten’deki küçük bir ada olan Ballstad’dan geliyoruz. Mirasımızdan, vahşi ve güçlü doğasından gurur duyuyoruz. Aktif olarak çevremizi korumaya, farkındalık yaratmaya ve çevresel değişime ilham vermeye çalışıyoruz.