Damlaya damlaya…

Ballstad olarak siz değerli müşterilerimize, daha sağlıklı bir yaşam yolunda bizi tercih ettiğiniz için teşekkürlerimizi sunuyor, her alışverişinizle puan biriktirerek indirim kazanabileceğiniz Omega puan sistemi başlatıyoruz!

Harcadığınız her 10 lirada 1 Omega puanı kazanıp bu puanlarınızla ister indirimli ürün alabilir, ister bu puanları biriktirerek ücretsiz ürün elde edebilirsiniz. 1 Omega Puanı 1 lira indirime eşdeğerdir. Kazanmaya başlamak için üye olmanız yeterli.

Benim Omega Puanım

Omega puan sistemine nasıl katılabilirim?

Alışverişlerinizi üye olup gerçekleştirerek hızlıca sisteme katılım sağlayabilirsiniz.

Nasıl Omega puanı kazanırım?

Eğer üye olarak yaptığınız ilk alışverişinizse, alacağınız ürün fiyatı dahilinde harcadığınız her 10 lira 1 Omega puanına denk gelir. Zaten üyeyseniz, bugüne kadar yaptığınız tüm alışverişlerinizin karşılığı olan puanlar, hesabınızda birikmiş olacaktır. Bu puanları indirim kazanmak veya biriktirip ücretsiz ürün almak için kullanabilir, mevcut puanlarınızı sistemden kontrol edebilirsiniz.

Omega puanlarımı nerden görebilirim? Omega Puanlarımla nasıl alışveriş yapabilirim?

Hesabım sayfasındaki menüden Omega puanlarınızı gösteren sayfayı görebilirsiniz -link- . Puanlarınızı kullanmak için ise, satın almak istediğiniz ürünleri sepetinize ekledikten sonra sayfanın tepesinde beliren “indirim uygula” seçeneğini seçmeniz yeterlidir.

Hüküm ve Koşullar

– Ballstad Gıda Ürünleri Ticaret AŞ’nin, puan ve kuponları gerekli gördüğü takdirde değiştirme ve iptal etme hakkı saklıdır.

– Harcanan puanlar bir daha kullanılamaz.

– Puanlar ile alınan ürünler iade edildiği takdirde harcanan puanlar kullanıcının hesabına tekrar işlenir.

-Önceki siparişlerinde indirim veya kupon kodu kullanan müşterilerimizin biriken puanları değişiklik gösterebilir.