Odd Roar Olsen Hakkında

Ben Odd Roar Olsen; Norveç’in kuzeyinde Ballstad adında küçük bir balıkçı köyünde doğup büyüdüm. Bu köy, kutup dairesinin 200 km yukarısındaki ada takımı Lofoten’e dahil küçük bir adada yer almakta olup yaklaşık 1000 kişilik nüfusuyla binlerce yıldır ana yaşam tarzı olarak balıkçılık yapıyor, gelirini buradan sağlıyor.

Her şeye ancak çabalayarak sahip olunabilen böyle bir yerde büyüdüğüm için şanslıydım; her şey için çalışmalı ve hak etmeliydim. Bu yetiştirilme tarzı sayesinde sadece sıkı çalışma ve azmin hayatta iyi sonuçlar getirdiğine dair olan inancımın temelini oluştu.

2007 yılında iş sebebiyle çok seyahat etmeye başladım, her hafta 2-3 ülkeyi dolaştım ve günde yaklaşık 14-16 saat mesai yapmak durumunda kaldım. Güzel ama bir o kadar da zorlu bir deneyim oldu. Ancak bir süre çalıştıktan ve Norveç’in dışında kaldıktan sonra, bedenimin ve zihnimin en iyi şekilde işlevini yerine getiremediğini fark ettim.

Sebebini araştırdım ve o zamanki diyetimin yeterli balık ve omega-3 içermediğini fark ettim. Yaşam tarzımın bir parçası olarak omega-3 ile büyümüştüm, Akdeniz ülkelerinde zeytinyağı kullanmak kadar normaldi. Diyetimdeki omega-3 eksikliği performansımı etkiliyordu.

İstanbul’da yaşıyordum ve çocuklarımın, eşimin ve benim ihtiyaç duyduğumuz içeriğe sahip yüksek kaliteli Norveç omega-3 takviyeleri bulmak zordu. Birkaç yıl boyunca Norveç’ten omega-3 takviyelerini kendim alıp getirdim.

Omega-3 endüstrisindeki araştırmalarım ve eğitimimden sonra, ihtiyaçlarımıza cevap verebilecek bir ürün için büyük bir talep olduğunu gördüm; Adrese teslim, taze ve yüksek konsantrasyona sahip Norveçli omega-3!

Ballstad böylelikle kurulmuş oldu ve omega-3 takviyesi üretimi ve dağıtımı konusunda onlarca yıllık deneyime sahip kişiler tarafından geliştirildi. Üretimin hiçbir aşamasında kaliteden, saflıktan veya tazeliğinden ödün vermeden, yakalanan balıktan bitmiş ürüne kadar olan zinciri mümkün olduğunca modern hale getirmeye odaklandık.

“Taze açık su balıklarından kapınıza teslim edilmeye hazır nihai ambalajlı ürüne kadar sizin için ideal bir omega-3 takviyesini en ince ayrıntısıyla mükemmelleştirmek için birkaç yıl çalıştık.”

İstanbul gibi bir şehirde çalışmak ve iki küçük çocuğu yetiştirmek çok fazla enerji gerektiriyor. Omega-3 vücudumun dengeli kalmasına ve en verimli şekilde yaşamama olanak tanıyor. Ayrıca omega-3’ün faydalarını herkese yaymanın bir sorumluluk olduğunu hissediyorum, böylece Ballstad omega 3 ile tanışanlar da arkadaşlarına ve ailelerine Ballstad Omega 3’ün faydalarını aktarabilir, onların hayatlarında olumlu değişiklik yapabilirler. Bu “omega-3 hareketi” sayesinde hepimiz daha iyi ve daha dengeli bir hayata sahip olabiliriz.

Ürünümüzü tanımak için bize şans vermeniz beni çok mutlu etti. Başardıklarımızdan gurur duyuyoruz ve yaşam tarzınızın büyük bir parçası olacağımızı umuyoruz.

Her zaman saf ve taze
Norveçlilerin balık yağları alanında uzun zamana dayanan tecrübesiyle, EPA ve DHA açısından zengin, yüksek kaliteli bir omega-3 takviyesi için ne gerektiğini biliyoruz.
1 aylık paket 509,00₺
Hemen al
ballstad omega-3
Beslenme uzmanımıza sorun
Ballstad Omega-3 hakkında sorularınız mı var? Beslenme uzmanımıza sorun
Soru sorun