Norveç Deniz Ürünleri Konseyi

Norveç Deniz Ürünleri Konseyi; pazar içgörüleri, pazar geliştirme, ve risk yönetimi metodlarını kullanarak dünyada çapında Norveç deniz ürünleri kaynaklarını artırmayı hedefler.

Ana ofisi Norveç – Tromso’dadır. Temsilci ofislerinin yerleri: İsveç (Stokholm), İngiltere (Londra), Almanya (Hamburg), Fransa (Paris), İspanya (Madrid), Portekiz (Lizbon), İtalya (Milan), Brezilya (Rio de Janerio), Japonya (Tokya), Singapur (Singapur), Çin (Şangay), Amerika (Boston). Ayrıca Norveç deniz ürünlerini tanıtabileceği yeni veya daha önceden girdiğimiz pazarları tespit etme üzerine çalışmalar yapar.

Konseyi aktivitelerini Norveç deniz ürünleri endüstrisi, ihracat kazançları üzerinden finanse etmektedir.

En önemli deniz ürünü ya da endüstrisi olarak gördüğü kategoriler üzerinden beş adet öneri grubu bulunmaktadır. Bunlar, somon ve alabalık, derin deniz balıkları (morina, mezgit balığı vb.), karides ve kabuklular, ve açık deniz ürünleridir (ringa balığı, uskumru, kapelin). Bu grubun dışında Norveç iç pazarı, doğa ile alakalı arşiv ve belgeleme, ve yeni pazar araştırmaları şeklinde üç kategori daha bulunmaktadır.

Öneri grupları Norveç deniz ürünleri endüstrisinden toplamda 70’ten fazla temsilcinin kararı ile oluşturulmuştur.

Bir Aylık Omega-3 1050 mg

Aylık Abonelik Omega-3 1050 mg

Abone olun ve her ay otomatik olarak taze Ballstad Omega-3 içeren dolum paketi kapınıza gelsin. Hemde en uygun fiyata. İlk gönderiye saklama kabı da dahildir.
189,00 179,00 / Her ay

Bir Aylık Dolum Paketi Omega-3 1050 mg