Norveç Deniz Ürünleri Konseyi

Norveç Deniz Ürünleri Konseyi; pazar içgörüleri, pazar geliştirme, ve risk yönetimi metodlarını kullanarak dünyada çapında Norveç deniz ürünleri kaynaklarını artırmayı hedefler.

Ana ofisi Norveç – Tromso’dadır. Temsilci ofislerinin yerleri: İsveç (Stokholm), İngiltere (Londra), Almanya (Hamburg), Fransa (Paris), İspanya (Madrid), Portekiz (Lizbon), İtalya (Milan), Brezilya (Rio de Janerio), Japonya (Tokya), Singapur (Singapur), Çin (Şangay), Amerika (Boston). Ayrıca Norveç deniz ürünlerini tanıtabileceği yeni veya daha önceden girdiğimiz pazarları tespit etme üzerine çalışmalar yapar.

Konseyi aktivitelerini Norveç deniz ürünleri endüstrisi, ihracat kazançları üzerinden finanse etmektedir.

En önemli deniz ürünü ya da endüstrisi olarak gördüğü kategoriler üzerinden beş adet öneri grubu bulunmaktadır. Bunlar, somon ve alabalık, derin deniz balıkları (morina, mezgit balığı vb.), karides ve kabuklular, ve açık deniz ürünleridir (ringa balığı, uskumru, kapelin). Bu grubun dışında Norveç iç pazarı, doğa ile alakalı arşiv ve belgeleme, ve yeni pazar araştırmaları şeklinde üç kategori daha bulunmaktadır.

Öneri grupları Norveç deniz ürünleri endüstrisinden toplamda 70’ten fazla temsilcinin kararı ile oluşturulmuştur.

Bir Aylık Omega-3

1 aylık kullanım için şık bir saklama kutusu ve Ballstad’ın dolum paketini içeren başlangıç paketini sipariş edin.
319,00

Aylık Abonelik Norveç Balık Kolajeni 160 gr

Abone olun ve her ay %100 tip 1 Norveç balık kolajeni kapınıza gelsin.
499,00 / Her ay

Bir Aylık Dolum Paketi Omega-3

Norveçli saf ve taze Omega-3 kapınıza gelsin.
299,00