Hüküm ve Koşullar

Son güncelleme: 21 Mart 2020

Hüküm ve Koşullar (“Koşullar”, “Hüküm ve Koşullar”), Ballstad Gıda Ürünleri Ticaret A.Ş. (“biz”, “tarafımız”, veya “bizim”) tarafından işletilmekte olan https://www.ballstadomega3.com.tr web sitesi ve Ballstad mobil uygulaması (“Hizmet”) ile ilişkilerinize uygulanmaktadır.

Web sitemizi ve Ballstad mobil uygulamamızı (“Hizmet”)  kullanmadan önce lütfen bu Hüküm ve Koşulları dikkatlice okuyunuz

Hizmete erişiminiz ve Hizmetin tarafınızdan kullanımı, bu Koşulların tarafınızca kabul edilmesi ve bu Koşullara tarafınızca uyulmasına bağlıdır. Bu Koşullar, tüm ziyaretçilere, kullanıcılara ve Hizmete erişim sağlayan veya Hizmetten faydalanan diğer şahıslara uygulanacaktır.

Hizmete erişim sağlayarak veya Hizmetten faydalanarak, bu Koşullara tabi olduğunuzu kabul etmektesiniz. Koşullardan herhangi birini kabul etmediğiniz takdirde, Hizmete erişim sağlayamazsınız.

Satın Alma

Hizmet yoluyla sunulan herhangi bir ürün veya hizmeti satın almak istediğiniz takdirde (“Satın Alma”), kredi kartı numaranız, kredi kartınızın son kullanma tarihi, fatura adresiniz ve gönderim bilgileriniz dahil olmak ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, Satın Alma ile ilgili bazı bilgileri sağlamanız istenebilir.

Herhangi bir satın alma işlemiyle ilgili olarak kredi kart(ları) veya diğer ödeme yöntemi (leri)ni kullanmaya ilişkin yasal hak sahibi olduğunuzu ve (ii) tarafımıza sağladığınız bilginin doğru, tam ve eksiksiz olduğunu beyan ve taahhüt ermektesiniz.

Bu bilgilerin tarafımıza sağlayarak,  Satın alma İşlemlerinin tamamlanmasını kolaylaştırmak amacıyla bilgileri üçüncü şahıslara iletme hakkını tarafımıza vermektesiniz.

Ürün veya hizmetin mevcut olması, ürün veya hizmetin tanımında veya fiyatındaki hatalar, siparişteki hata veya diğer nedenler dahil ancak sınırlı olmaksızın bazı nedenlerle dilediğiniz zaman siparişinizi iptal etme hakkınız saklıdır.

Sahte veya yetkisiz veya kanunsuz bir işlemden şüphe edildiği takdirde siparişinizi reddetme veya iptal etme hakkımızı saklı tutuyoruz.

Stok Uygunluğu, Hata ve Yanlışlıklar

Hizmete ilişkin olarak ürün ve hizmetlerimizin sunumunu sürekli olarak güncellemekteyiz. Hizmetimize ilişkin olarak sunulan ürün veya hizmetler, yanlış fiyatlandırılabilir, doğru olmayan bir şekilde tanımlanabilir veya mevcut olmayabilir ve Hizmete ilişkin olarak bilgilerin güncellenmesinde ve diğer web sitelerimizin reklam uygulamalarında aksama yaşıyor olabiliriz

Fiyat, ürün görselleri, özellikler, müsaitlik ve hizmetler dâhil olmak üzere bilgilerin doğruluğunu veya eksiksizliğini garanti edemeyiz ve etmemekteyiz. Bilgileri herhangi bir zamanda bilgi vermeksizin değiştirme veya güncelleme, hataları, yanlışlıkları veya ihmalleri düzeltme hakkımız saklıdır.

Yarışmalar, Çekilişler ve Promosyonlar

Hizmet yoluyla sunulan tüm yarışma, çekiliş veya diğer promosyonlar (birlikte “Promosyonlar”) bu Koşullardan ayrı kurallara tabi olabilirler. Herhangi bir Promosyona katılırsanız, lütfen geçerli kuralları ve Gizlilik Politikamızı gözden geçirin. Bir Promosyona ilişkin kuralların bu Şartlarla çelişmesi durumunda, Promosyon kuralları geçerli olacaktır.

Hesaplar

Bünyemizde bir hesap oluşturduğunuzda, her daim doğru, eksiksiz ve güncel bilgiler vermelisiniz. Bunu yapmamak, Şartlar’ın ihlali anlamına gelir ve bu da hesabınızın Hizmetimizde derhal feshedilmesine neden olabilir. Bünyemizde bir hesap oluşturduğunuzda, her daim doğru, eksiksiz ve güncel bilgiler vermelisiniz. Tersi, Koşullar’ın ihlali anlamına gelir ve bu da Hizmetimize ilişkin olarak hesabınızın derhal feshedilmesine neden olabilir.

Hizmete erişmek için kullandığınız şifrenin ve şifrenizdeki herhangi bir hareket veya işlemin, şifreniz Hizmetimizle mi yoksa bir üçüncü taraf hizmetiyle mi korunacağına ilişkin sorumluluk tarafınıza aittir.

Şifrenizi herhangi bir üçüncü tarafa ifşa etmemeyi kabul etmektesiniz. Herhangi bir güvenlik ihlali veya hesabınızın yetkisiz kullanımı hakkında bilgi sahibi olmanız durumunda bizi derhal haberdar etmelisiniz.

Kullanıcı adı olarak başka bir kişinin veya tüzel kişinin ismini veya kullanımı kanunen kullanımına müsaade edilmeyen veya uygun şekilde yetkilendirilmeksizin sizin dışınızda diğer bir kişi veya tüzel kişinin haklarına tabi olan veya uygunsuz, kaba veya müstehcen bir adı kullanamazsınız.

Kişisel Verilerin İşlenmesi

Bu Hüküm ve Koşulları kabul ederek, Gizlilik Politikamıza da uygun hareket edebileceğimizi kabul etmektesiniz. Gizlilik ayarlarınızı değiştirmek isterseniz, hesap ayarlarınızda gerçekleştirebilirsiniz.

Fikri Mülkiyet

Hizmet ve Hizmetin orijinal içeriği, özellikleri ve işlevselliği, Ballstad Gıda Ürünleri Ticaret A.Ş. ve lisans verenlerin münhasır mülküdür ve öyle kalacaktır. Hizmet hem Türkiye hem de yabancı ülkelerin telif hakları, ticari markaları ve diğer mevzuatı ile korunmaktadır. Markalarımız ve ticari takdim şeklimiz Ballstad Gıda Ürünleri Ticaret A.Ş.’nin yazılı ön onayı olmaksızın herhangi bir ürün veya hizmetle ilişkili olarak kullanılamaz.

Diğer Web Sitelerine Link

Hizmetimiz, Ballstad Gıda Ürünleri Ticaret A.Ş’a ait olmayan veya Ballstad tarafından kontrol edilmeyen üçüncü şahıs web sitelerine veya hizmetlerine bağlantı veren linkleri kapsayabilir.

Ballstad Gıda Ürünleri Ticaret A.Ş., üçüncü şahıs web siteleri veya hizmetlerinin içeriği, gizlilik politikaları veya uygulamaları konusunda herhangi bir kontrol ve yükümlülük üstlenmemektedir. Ayrıca, Ballstad Gıda Ürünleri Ticaret A.Ş., bu web sitelerine veya hizmetlerine ilişkin veya bunlar aracılığıyla sağlanacak bu içeriğin, ürün veya hizmetlerin kullanımı veya itimat edilmesi ile doğrudan veya dolaylı olarak oluşan veya oluştuğu iddia edilen hiçbir zarar veya hasardan sorumlu olmayacaktır.

Ziyaret ettiğiniz üçüncü şahıs web sitesi veya hizmetlerinin hüküm ve koşulları ve gizlilik politikalarını okumanızı kesinlikle tavsiye ederiz.  

Fesih

Ön ihbarda bulunmaksızın veya ihbar yükümlülüğü olmaksızın, Koşulları ihlaliniz dahil anca sınırlı olmaksızın herhangi bir nedenle derhal hesabınızı sonlandırabilir veya dondurabiliriz

Fesih üzerine, Hizmetten faydalanma hakkınız derhal son bulacaktır. Hesabınızı sonlandırmak istediğinizde, sadece Hizmetten faydalanmayı bırakmanız yeterli olacaktır.

Yükümlülüğün Sınırlandırılması

Ballstad Gıda Ürünleri Ticaret A.Ş.,  veya yönetim kurulu üyeleri, çalışanları, ortakları, acenteleri, tedarikçileri veya iştirakleri, garanti, sözleşme, haksız fiil (ihmal dahil) veya hukuk teorisi kuramına dayalı olsun olmasın, bu zarar olasılığıyla ilgili tarafımıza bilgi verilsin veya verilmesin fark etmeksizin ve burada belirtilen bir telafinin esas amacına ulaşamadığı tespit edilse dahi, diğer bir yasal (i) Hizmete erişiminiz veya Hizmetten faydalanmanız veya Hizmete erişememeniz veya Hizmetten faydalanamamanız; (ii) Hizmete ilişkin olarak üçüncü şahıs içeriğinden veya bu içeriğin kullanımından; (iii) Hizmetten edinilen herhangi bir içerikten; (iv) iletim veya içeriklerinize yetkisiz erişim, kullanım veya bu iletim veya içeriklerinizde yapılan değişiklikten kaynaklanan kar kaybı, veri, kullanım, peştemaliye veya diğer maddi olmayan zararlar dahil ancak sınırlı olmaksızın her türlü dolaylı, tesadüfi, özel, sonuçsal veya cezai zararlardan yükümlü olmayacaktır.

Yasal Sorumluluk Sınırı

Hizmetin kullanım riski sadece tarafınıza aittir. Hizmet, “OLDUĞU ŞEKLİYLE” ve “MÜMKÜN OLDUĞUNCA” esaslarında sağlanmaktadır. Hizmet, ticarete elverişlilik, belirli bir amaca uygunluk, ihlal etmeme veya performans gidişatı dahil ancak sınırlı olmaksızın sarih veya zımni herhangi bir türden garanti olmaksızın sağlanmaktadır.

Ballstad Gıda Ürünleri Ticaret A.Ş., iştirakleri, bağlı şirketleri ve lisans verenleri, a) Hizmetin kesintisiz işleyeceğini garanti etmemekte, belirli bir saat veya lokasyon vermemekte veya tarih veya lokasyonu garanti etmemekte; b) hata veya kusurların düzeltileceğini; c) Hizmetin virüs veya diğer zararlı unsurlardan arınmış olacağını; veya d) Hizmetten faydalanılmasının sonuçlarının, tarafınızın ihtiyaçlarını karşılayacağını garanti etmemektedir.

Tabi Olunacak Kanun

Bu Koşullar, kanunların ihtilafına bakılmaksızın, Türkiye Kanunlarına göre yürütülecek ve yorumlanacaktır.

Bu Şartların herhangi bir hakkını veya hükmünü yerine getirmememiz, bu haklardan feragat edildiği anlamına gelmeyecektir. Bu Koşulların herhangi bir hükmünün bir mahkeme tarafından geçersiz veya uygulanamaz kılınması halinde, bu Koşulların geri kalan hükümleri yürürlükte kalacaktır. Bu Koşullar, Hizmetimizle ilgili aramızdaki tüm sözleşmeyi teşkil eder ve Hizmet ile ilgili olarak aramızda olabilecek daha önce akdedilmiş herhangi bir sözleşmenin yerine geçer ve bunları geçersiz kılar.

Değişiklikler

Koşulları, kendi mutlak takdirimize göre herhangi bir tarihte değiştirme veya yenileme hakkını saklı tutuyoruz.  Revizyon çok gerektiği takdirde, yeni hükümler yürürlüğe sokulmadan en az 30 gün önce bildirimde bulunacağız. Neyin önemli bir değişiklik teşkil ettiği, kendi mutlak takdirimize göre belirlenecektir.

Bu revizyonlar geçerli olduktan sonra Hizmetimize erişim sağlayarak veya Hizmetimizden faydalanarak, bu Koşullara tabi olduğunuzu kabul etmektesiniz. Yeni koşulları kabul etmiyorsanız, lütfen Hizmeti kullanmayı durdurunuz

Bizimle İrtibata Geçiniz

Bu Koşullar hakkında herhangi bir sorunuz olduğu takdirde, lütfen tarafımızla irtibata geçiniz.