Güvenli ve Kolay

Ballstad’da herşeyi sizin için kolay ve güvenli hale getiriyoruz. /

Ücretsiz kargo /

Ballstad Web Mağazadan yaptığınız tüm alışverişler ÜCRETSİZ KARGOLANMAKTADIR! Ürün fiyatı dışında herhangi bir ücret ödemenize gerek yoktur.

Ballstad, Türkiye’nin her yerine Yurtiçi Kargo ile gönderi yapmaktadır.

Hafta içi 15.00’ya kadar verilen siparişler işleme konulur ve aynı gün kargoya verilir ve bir sonraki gün teslim edilmesi öngörülür.

Saat 15.00’dan sonra verilen siparişler, bir sonraki gün kargolanacaktır.

Cuma günü 15.00’dan sonra verilen siparişler Pazartesi işleme konulur ve kargolanır. Salı günü teslim edilmesi öngörülür.

 

Gönderiyle ilgili herhangi bir sorunuz olduğu takdirde, 0850 305 0574 nolu hattan veya online sohbet üzerinden destek ekibimizle irtibata geçebilir, kargo takip numarasını alabilirsiniz.

Kapıda ödeme/

Kapıda ödeme şekliyle ödeme yapmak isterseniz, ödeme sayfamızda Kredi Kartı ile Ödeme seçeneğinin yanında yer alan Kapıda Ödeme seçeneğini tıklayınız.

Teslimat anında ürün bedeli nakit olarak kargo firması tarafından tahsil edilecektir.

100% güvenli alışveriş/

Web sitemizde bizimle paylaştığınız bilgilerin güvenliğini sağlamak için sürekli güncellenen en son teknolojileri kullanıyoruz.

Tüm işlemleriniz, dünyadaki kart ve kart sahibi bilgilerinin korunmasına ilişkin standartları belirlemek amacıyla oluşturulan PCI DSS (Ödeme Kartları Sektörü Veri Güvenliği Standartları)’nın teknik ve operasyonel gereksinimlerine uygun olarak gerçekleştirilir.

Alışverişiniz sırasında bizimle paylaştığınız tüm hassas bilgiler, SSL (Secure Sockets Layer) ile şifrelenir ve tamamen güvenilir bir şekilde iletilir ve müşteri bilgilerinizin gizliliği korunur.

Para iade garantisi/

% 100 Müşteri Memnuniyeti veya Para İade Garantisi sunduğumuz ürünlerimizden oldukça eminiz ve ürünlerimizle gurur duyuyoruz. Bir Ballstad Ürününü ilk kez alırken % 100 güvenli olduğundan emin olmanızı istiyoruz.

10 gün içerisinde herhangi bir nedenden ötürü ürünümüzden memnun kalmadığınız takdirde, ürünü sorgusuz sualsiz iade edebilir ve ödemenizi iade alabilirsiniz.

Satın aldığınız ürünü iade etmek istiyorsanız, bir İade Onay Numarası (RA #) almak için hafta içi 10.00 ve 16.00 saatleri arasında 0850 305 0574 destek hattımızı arayabilir ve ürünü bize geri gönderebilirsiniz.

Bu hizmet, ürünümüzü İlk Kez Satın Alan Müşteriler için geçerlidir. Alımları tekrar eden ve aldığınız bir ürünü iade etmeniz gereken değerli müşterilerimizden biriyseniz, standart iade politikası uygulanır. Daha fazla bilgi için lütfen desteğimize başvurunuz.