Sistem Hakkında

Ballstad Omega-3‘ü eczanelerde bulabilir miyim?

Ballstad Omega-3‘ü eczanelerde bulabilir miyim? Ürünlerimizi web sayfamızdan satın alabilirsiniz. Böylece aracı olmadan balık yağını direkt kaynağından sizlerle buluşturuyoruz.

Sistem Hakkında

Sistem Hakkında

Kargo için ekstra ücret ödemem gerekir mi?

Ürün fiyatı dışında herhangi bir ücret ödemenize gerek yoktur. Ballstad, Türkiye’nin her yerine Yurtiçi Kargo ile gönderi yapmaktadır.

Sistem Hakkında

Sistem Hakkında

Ürünüm kaç gün içerisinde bana ulaşır?

Saat 14:00 öncesi verilen siparişler aynı gün işleme alınacak ve gönderilecektir. 14:00’ten sonraki siparişler ertesi gün işleme alınacak ve gönderilecektir. Cuma günleri saat 14:00’ten sonra verilen siparişler Pazartesi günü işleme alınacak ve gönderilecektir.Gönderim süresi konumunuza bağlı olarak değişecektir. Daha detaylı bilgi almak için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz:

Sistem Hakkında

Sistem Hakkında

Başlangıç paketi ve dolum paketi arasındaki fark nedir, hangisini tercih etmeliyim?

Başlangıç paketi, ilk siparişinizde almanızı önerdiğimiz size özel saklama kutusu ve bilgilendirici broşür ile beraber gelen şık bir paketimizdir. Saklama kutusu sayesinde kapsülleriniz bozulmadan, kolay taşıma konforu ile Omega-3 desteğinizin keyfini çıkarabilirsiniz. Diğer siparişlerinizde ise içerisinde sadece kapsüllerin bulunduğu dolum paketi tercih edebilirsiniz. Dolum paketi alüminyumdur ve gıdaların saklanabilirliğine uygundur, ağzı ise kilitlidir.

Sistem Hakkında