Ballstad'dan dünyaya/

Norveç'in Kuzey kesiminde, Kuzey Kutup Dairesi'nin 200 kilometre ötesine yolculuk ederek Ballstad adında küçük bir balıkçı köyüne ulaşılıyor. Kuzey Atlantik Okyanusu'nun sonsuz soğuk sularına bakarken, Ballstad’ın sarp dramatik dağlarına sert bir şekilde çarpıştığında, dünyanın en ucuna gelmiş gibi hissedebilirsiniz./

Ballstad’da elementler her zaman bununla savaşıyor. Kışın güneş hiçbir zaman ufkun üzerine çıkmaz. Güneşin yerini tamamen karanlık kadife gökyüzü boyunca parıldayan ay ve Kuzey Işıklarının merasimi alır. Yaz aylarında güneş asla batmaz, geceler gün gibi aydınlık yaşanır.

Nasıl hayatta kalabiliriz, merak edebilirsiniz? Ballstad halkı gücünü balıktan alır. Taze deniz balığı yağları her zaman diyetimizin doğal bir parçası olmuştur, bağışıklık sistemimizi destekler ve kalplerimizi güçlendirir, bize uzun ve güçlü hayatlar sunar. Biz de şimdi Ballstad Omega-3’ü dünyaya sunuyoruz, böylece Norveçlilerin nesiller boyu yararlandığı bu faydaları sizler de deneyimleyebileceksiniz.

Fotoğraf Norwegian Seafood Council/Andreas Lindlahr aracılığıyla sağlanmıştır.

Siz de Norveçliler gibi Yapın/

Ballstad’da herkesin hayatını değiştirebileceğine ve kendilerini daha iyi ve daha sağlıklı düzeylere getirebileceğine inanıyoruz. Hiçbir şey için çok genç veya çok yaşlı değilsiniz ve potansiyelinizi her zaman en üst düzeye çıkarabilirsiniz. Bilgi, motivasyon ve etkili omega-3 ürünlerine kolay erişim sayesinde, dünyaya her seferinde bir kişiyi değiştireceğiz, herkese daha fazla enerjiyle ve daha iyi bir yaşam kalitesi ile daha sağlıklı bir yaşam tarzı yaşama şansı vereceğiz.

Bilgi Güçtür/

Yeterli miktarlarda kaliteli omega-3’ün uzun süre tüketiminin sağlığa faydaları belgelenmiştir ve bizler de dünyanın bunu öğrenmesini istiyoruz. Tüm takipçilerimizi, bilimsel olarak desteklenen kanıtlara dayanarak akıllı sağlık kararları alabilmeleri için eğitmek bizim görevimizdir. Karmaşık verileri anlaşılabilir terimlerle sunmak ve bilgiyi ilgi çekici kılarak kullanılabilir, erişimi ve paylaşması kolay hale getirmek için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.

seperator

Kapsül formunda kutup gücü

Ballstad Omega-3 konsantre EPA ve DHA seviyelerine sahip, tatsız ve kokusuz, yüksek kaliteli bir balık yağıdır. Vücudun daha kolay absorbe edebilmesi ve faydalanabilmesi için trigliserid formunda üretilirmiştir. Tavsiye edilen günlük doz 1050mg’dır.

540 mg EPA
390 mg DHA
Yutması kolay
Küçük kapsüller
Norveç’ten
daima taze olarak gelir

Merhaba, Ben Diyetisyen Buse

Sağlık ve beslenme alışkanlıklarınız hakkında size yardımcı olabilmek için Pazartesiden Çarşambaya 10:00 ile 15:00 arası sorularınızı bekliyorum.

Paylaşmak güzeldir
Arkadaşın için indirim ve kendin için de bir yedek Ballstad paketi!

Sizin için daima en tazesi

Deniz balığı yağlarına yönelik köklü Norveç gelenekleriyle, ürünü denizden tüketiciye kadar taze tutabilmek için EPA ve DHA açısından zengin, yüksek kaliteli bir omega-3 takviyesi yapmanın ne kadar süre gerektirdiğini biliyoruz.