Ballstad’dan Dünyaya

Norveç’in kuzeyinde, Kutup Dairesi’nin ötesine yolculuk ederken, 68. kuzey paraleli ve 13. doğu meridyeninde Ballstad adlı küçük bir balıkçı köyü karşınıza çıkar. Kuzey Atlantik Okyanusu’nun soğuk sularının dik ve yalçın dağlarla buluştuğu yerde, Dünyanın bittiği yere gelmiş gibi hissedebilirsiniz.

Ballstad Omega-3 ile hayatınıza güç verin

Ballstad olarak, EPA ve DHA açısından zengin, yüksek kaliteli bir omega-3 takviyesi yapmak için gerekenleri çok iyi biliyoruz. Balık yağımız saflık kriterlerine uygun bir şekilde üretiliyor ve vücudunuzda optimum emilim için trigliserit formunda konsantre ediliyor. Size Norveç’ten gelenlerin en iyisini sunuyoruz.

Ballstad’da doğa her zaman bir mücadele içindedir. Kışın güneş yavaş yavaş ufkun altında kaybolur ve Ballstad’ı tam bir ay boyunca tamamen karanlıkta bırakır. Kuzey Işıkları’nın (Aurora Borealis) karanlık kadife göklerde parlamasını izlemek için mükemmel bir zamandır. Yaz aylarında ise güneş asla batmaz, geceleri, gündüz kadar parlak hale getirir ve yaz partilerinin ne zaman sona erdiğini kestiremezsiniz.

“Norveçliler buna nasıl dayanıyor?” diye merak edebilirsiniz. Biz Norveçliler, gücümüzü balıktan alıyoruz. Taze açık deniz balıkları beslenmemizin doğal bir parçası, bağışıklık sistemimizi ve kalp sağlığımızı güçlendiriyor, ortalama yaşam süresini ve kalitesini artırıyor. Şimdi, Ballstad Omega-3‘ü tüm dünyaya sunuyoruz, böylece Norveçlilerin nesiller boyunca deneyimlediği yararlı etkileri siz de yaşayabilirsiniz.

Bir Kapsül Dolusu Saf Güç

Uluslararası omega-3 endüstrisindeki yaygın uygulama, stokunuzu büyük, zaten üretilmiş partilerden satın almaktır. Bu şekilde, aynı omega-3 ürünü farklı marka etiketleri altında piyasaya sürülmektedir. Bu yaklaşım kolay ve uygun maliyetli olsa da, ürünün kalite kontrolünü ve tazeliğini kaybetme riskiyle karşı karşıya kalınır.

Bu nedenle, Ballstad’ın her bir kapsülü, Ballstad’a özeldir. Balık yağının üretiminden nihai ambalajlı ürüne kadar kalite güvencesinin tam kontrolüne sahibiz. Ve her seferinde aynı benzersiz Ballstad kalitesine ulaşacağınızı garanti ediyoruz.

Üretim Yerimiz Norveç

Tüm balık yağlarımız Norveç, Brattvåg’da, dünyanın en iyi üretim tesislerinde üretilmektedir. Ürünlerin tazeliğini korumak için balık yağının üretiminden kapsülleme ve paketlemeye kadar tüm üretim süreci boyunca azot kullanılarak ürünlerin oksijenle teması engellenir.

Üretim tesisleri ağırlıklı olarak hidroelektrik enerji ile çalışıyor. Buna ek olarak, tesislerde biyolojik yakıt olarak balık yağı yan ürünlerini kullanılıyor. Bu yöntem, hiç atık madde üretmeyerek Ballstad’ın üretimindeki karbon ayak izini neredeyse sıfıra indiriyor.

“Ballstad balık yağında kullanılan balıklar sadece sertifikalı sürdürülebilir balıkçılık alanlarından geliyor ve Friend of the Sea sertifikasına sahip.”
ballstad omega-3
Gerçeğe dönüşen rüya
Ballstad ve Odd Roar’ın hikayesi
tarihçeyi oku

Her zaman saf ve taze
Norveçlilerin balık yağları alanında uzun zamana dayanan tecrübesiyle, EPA ve DHA açısından zengin, yüksek kaliteli bir omega-3 takviyesi için ne gerektiğini biliyoruz.
1 aylık paket 509,00₺
Hemen al
ballstad omega-3
Beslenme uzmanımıza sorun
Ballstad Omega-3 hakkında sorularınız mı var? Beslenme uzmanımıza sorun
Soru sorun